Dowiedz Się O Nas Wiecej

SSM w Gdyni od 1990 roku

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Gdyni zaprasza do skorzystania z nowoczesnej i taniej bazy noclegowej nad morzem. Spośród ofert noclegów w Gdyni oferujemy jedną z najatrakcyjniejszych cen - już od ok. 20 PLN za 1 noc od osoby! Posiadamy świetną lokalizację. Znajdujemy się w bliskiej odległości od dworca kolejowego Gdynia Główna – (szczegóły w zakładce "Mapa") komunikacją miejską, w Gdańsku będziecie w 25 minut kolejką SKM. Jest do nas dogodny dojazd autem z obwodnicy Trójmiasta, czyli np. z lotniska, w pobliżu znajduje się terminal promowy. Strzeżona plaża znajduje się tylko 3 przystanki autobusowe od naszego hostelu.

Jesteśmy placówką oświatową prowadzoną przez Gminę Miasta Gdyni i wprowadzoną do Bazy Noclegowej pozostającej w ewidencji Prezydenta Miasta Gdyni. Nadzór pedagogiczny sprawuje Pomorski Kurator Oświaty.

Do Państwa dyspozycji w naszej placówce oddajemy 132 miejsca w pokojach 2,3 osobowych z łazienkami i 4,6,8 osobowych bez łazienek, z udogodnieniami dla osób z niepełnosprawnością. Posiadamy świetlicę z funkcją sali konferencyjnej dla 40 osób z wyposażeniem multimedialnym. Na dwóch kondygnacjach znajdują się całkowicie wyposażone kuchnie samoobsługowe ze stołówkami z TV sat. Mamy bezpłatną sieć wi-fi w całym obiekcie. Schronisko jest monitorowane. Przy naszej placówce istnieje możliwość bezpłatnego korzystania z boisk do gier zespołowych oraz wypożyczenia sprzętu sportowego i grilla. Dysponujemy bezpłatnym parkingiem dla autobusów i aut osobowych oraz rowerów.Pokoje
Miejsca
Kuchnie
Sala